مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

 

بهتر است قبل از تصميم به خريد، مشخص كنيد چه انتظاراتي از ساعتتان داريد، كجا مي خواهيد آن را استفاده كنيد يا از كجا بايد آن را تهيه كنيد
 

مجله اينترنتي برترين ها

هفت صبح: هميشه دانستن چند نكته ساده اما اصولي باعث مي شود انتخاب هاي بجا و درستي داشته باشيم. دانستن چند نكته براي انتخاب يك ساعت مچي باعث مي شود تا مناسب ترين انتخاب را باتوجه به بودجه اي كه در اختيار دارد انجام دهيد. بهتر است قبل از تصميم به خريد، مشخص كنيد چه انتظاراتي از ساعتتان داريد، كجا مي خواهيد آن را استفاده كنيد يا از كجا بايد آن را تهيه كنيد البته قبل از همه اين موارد بايد ميزان بودجه تان مشخص باشد و با دانستن اين موارد بهتر است به يك ساعت فروشي معتبر برويد.


اگر قرار است يك ساعت با برند معروف انتخاب كنيد. بهتر است سري به سايت برند مربوطه بزنيد. با ديدن مدل ها مي توانيد شماره سريال مدل هايي كه موردپسندتان قرار گرفته را يادداشت كنيد و به يكي از نمايندگي يا ساعت فروشي ها معتبر برويد. نكته بعدي كه بايد مورد توجه قرار داد، اين است كه اكثر برندهاي معتبر توليدات شان را معمولا تا دو سال گارانتي مي كنند. تمام برندهاي معتبر نام خود را حداقل دوبار روي ساعت حك مي كنند. اين كار را معمولا داخل صفحه و روي قفل با ظرافت تمام انجام مي دهند. اين نكات ممكن است براي ساعت هاي تقلبي نيز در نظر گرفته شود اما غيرممكن است كه تمام ظرافت يكجا و همزمان انجام شود.

نمونه تقلبي خيلي از برندها با ظاهري موجه در بيشتر ساعت فروشي ها موجود است. براي شناسايي اين ساعت ها بهتر است به چند فروشگاه سر بزنيد و مدل هاي مختلف را بررسي كنيد. با اين كار چشمتان به مدل هاي مختلف بيشتر آشنا مي شود و مي توانيد نمونه هاي اصل را از تقلبي تشخيص دهيد.


بهترين گزينه ممكن براي خريد ساعت اصل، نمايندگي هاي معتبر هستند. معمولا بيشتر فروشگاه هاي معتبر نماينده رسمي چند برند متفاوت هستند اما اگر باز هم شك داريد مي توانيد قبل از خريد كمي اطلاعاتتان را بالا ببريد براي اين كار بهتر است سري به اينترنتي و سايت برند موردنظر بزنيد و نمونه هاي آنها را ببينيد. حتي مي توانيد قبل از خريد، اطلاعاتي را راجع به جنس بند و ضدآب بودن يا نبودن ساعت از سايت مورد نظر بگيريد.

كارت گارانتي مهر و امضا شده و پرسيدن خدمات ارائه شده پس از خريد بايد اولين سوالي باشد كه از نمايندگي داريد. بعضي از نمونه ساعت ها داراي شيشه هاي محدب شكل يا بندهايي هستند كه اگر كارت گارانتي هم داشته باشيد تعمير آنها در صورت نياز كار ساده اي نيست و ممكن است گاهي هزينه اي بيشتر از خريد يك ساعت جديد روي دستتان بگذارد. قبل از انتخاب آخر، دقت داشته باشيد كه توقعتان از ساعتي كه مي خواهيد بخريد، چيست و بعد تمام پرسش هايتان را راجع به ساعت مورد نظر از فروشنده بپرسيد. سوالاتي مثل مقاومت ساعت وجود دارد، تعويض شيشه ساعت در صورت شكستن و خيلي سوالات ديگر كه در ذهن شما وجود دارد ممكن است براي هر شخصي پيش بيايد. فراموش نكنيد كه آدرس شعبه هاي ديگر برند را از نمايندگي بگيريد.

نوشته شده در دوشنبه 1391/2/11ساعت 14:45 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog